Kandidati HSS-a za župane, gradonačelnike i načelnike na lokalnim izborima 2017.

Kandidati HSS-a za župane, gradonačelnike i načelnike na lokalnim izborima 2017.

1. Zagrebačka županija

Kandidat za župana – Stjepan Kožić

Kandidati za gradonačelnike

Jastrebarsko – Filip Tončić
Samobor – Krešo Beljak
Sveta Nedjelja – Dragutin Vinovrški Pentek
Sveti Ivan Zelina – Darko Bistrički
Vrbovec – Dejan Jaić

Kandidati za načelnike

Brckovljani – Željko Funtek
Brdovec – Zlatko Šoštarić
Dubrava – Željko Žunić
Dubravica – Miroslav Volenec
Farkaševac – Dražen Draganić
Gradec – Ivica Mikec
Jakovlje – Žarko Požnjak
Klinča Sela – Marijan Topolko
Krašić – Josip Petković Fajnik
Kravarsko – Danijel Petrac
Luka – Darko Kralj
Marija Gorica – Zdravko Žnidarić
Preseka – Nikola Kožar
Pušća – Anđela Cirkveni
Rakovec – Brankica Benc
Rugvica – Željko Vojković
Stupnik – Josip Pipić
Žumberak – Zdenko Šiljak

2. Krapinsko-zagorska županija

Kandidati za gradonačelnike

Pregrada – Vesna Hohnjec
Donja Stubica – Ivan Humljak
Oroslavje – Nenad Gospočić

Kandidati za načelnike

Đurmanec – Milan Antonić
Desinić – Stjepan Poslek
Stubičke Toplice – Tomislav Franjković
Gornja Stubica – Josip Lešković
Hrašćina – Branko Tukač

3. Sisačko moslavačka županija

Kandidat za župana – Željko Lenart

Kandidatkinja za gradonačelnicu

Sisak – Anita Sinjeri Ibrišević

Kandidati za načelnike

Lekenik – Marica Zlovolić
Lipovljani – Nikola Horvat
Dvor – Marko Tepšić

4. Karlovačka županija

Kandidati za gradonačelnike

Karlovac – Davor Bartolac
Duga Resa – Tomislav Boljar

Kandidati za načelnike

Netretić – Marijan Peretić
Bosiljevo – Josip Kasun
Ribnik – Željko Car
Draganić – Ivica Vrbanić
Generalski Stol – Marijan Moguš

5. Varaždinska županija

Kandidati za gradonačelnike

Ivanec – Marijan Štefanko
Lepoglava – Željko Šoštarić

Kandidati za načelnike

Beretinec – Hrvoje Kapeš
Breznica – Stjepan Krobot
Klenovnik – Sanda Golub
Mali Bukovec – Darko Marković
Maruševec – Ivan Šagi
Veliki Bukovec – Franjo Vrbanić
Trnovec Bartolovečki – Božidar Tuđan
Sveti Ilija – Franjo Korpar
Visoko – Ivica Baneković

6. Koprivničko-križevačka županija

Kandidatkinja za gradonačelnicu

Križevci – Ivana Šatrak

Kandidati za načelnika

Drnje – Ana Šimunić
Đelekovec – Zoran Mađerić
Gola – Stanislav Saboliček
Koprivnički Bregi – Mario Hudić
Koprivnički Ivanec – Mario Švegović
Molve – Zdravko Ivančan
Novigrad Podravski – Tajana Šimunić
Novo Virje – Branko Mesarov
Sveti Ivan Žabno – Vladimir Oguman

7. Bjelovarsko-bilogorska županija

Kandidati za gradonačelnike

Čazma – Dinko Pirak
Grubišno Polje – Dalibor Jurina
Garešnica – Miroslav Patko

Kandidati za načelnike

Đulovac – Milan Grahovac
Hercegovac – Boro Bašljan
Ivanska – Ivan Barbir
Nova Rača – Darko Knežić
Sirač – Branimir Miler
Severin – Antonio Babec
Šandrovac – Josip Dekalić
Veliko Trojstvo – Ivan Kovačić
Zrinski Topolovac – Ivana Živko

8. Primorsko-goranska županija

Kandidatkinja za gradonačelnicu

Čabar – Vazma Malnar

Kandidati za načelnika

Vinodolska Općina – Božidar Zubčić
Vrbnik – Franjo Toljanić
Lopar – Vladimir Škarić

9. Ličko-senjska županija

Kandidati za načelnike

Brinje – Zlatko Fumić
Lovinac – Hrvoje Račić

10. Virovitičko podravska županija

Kandidat za župana – Zdravko Dijaković

Kandidatkinja za gradonačelnicu

Orahovica – Ana-Marija Petin

Kandidati za načelnike

Crnac – Filip Vidović
Čađavica – Josip Đakovac
Gradina – Mario Zagorac
Lukač – Marijan Moslavac
Sopje – Branko Tušek
Suhopolje – Željko Mikulčić
Špišić Bukovica – Damir Hrvoić
Zdenci – Matija Inhof

11. Požeško-slavonska županija

Kandidat za gradonačelnika

Požega – Predrag Livak

Kandidat za načelnika

Brestovac – Slavko Lončarević

12. Brodsko posavska županija

Kandidat za župana – Davor Vlaović

Kandidati za načelnike

Brodski Stupnik – Goran Jelinić
Davor – Mario Olić
Dragalić – Zvonimir Karlik
Gornji Bogićevci – Anto Bungić
Nova Kapela – Ivan Šmit
Okučani – Mario Bokulić
Oprisavci – Mijo Uremović
Oriovac – Antun Pavetić
Podcrkavlje – Tomislav Trtanj
Rešetari – Marko Sivonjić
Slavonski Šamac – Đuro Božić
Stara Gradiška – Ivan Kukić
Staro Petrovo Selo – Željko Kočijašević
Velika Kopanica – Ivan Stojšić
Vrbje – Igor Jurišić

13. Zadarska županija

Kandidati za načelnike

Sali – Zoran Morović
Kolan – Marin Pernjak

14. Osječko-baranjska županija

Kandidat za gradonačelnika

Donji Miholjac – Vlatko Mikolašević

Kandidati za načelnike

Antunovac – Zvonko Pongrac
Bizovac – Milan Kranjčević
Čeminac – Darko Novak
Čepin – Dražen Tonkovac
Drenje – Željko Fabric
Magadenovac – Stjepan Živković
Podravska Moslavina – Vatroslav Ljušanin
Satnica Đakovačka – Ivan Galović
Semeljci – Grga Lončarević
Strizivojna – Nikola Degmečić
Viškovci – Domagoj Bogdanić
Vuka – Danijel Đakalović

15. Šibensko-kninska županija

Kandidat za načelnika

Ružić – Milan Buzov

16. Vukovarsko-srijemska županija

Kandidat za gradonačelnika

Ilok – Zvonimir Dragun

Kandidati za načelnike

Bogdanovci – Ivan Marinković
Bošnjaci – Andrija Juzbašić
Nuštar – Ivo Milić
Stari Jankovci – Mijo Šajtoš

17. Splitsko-dalmatinska županija

Kandidat za gradonačelnika

Sinj – Ivica Poljak

Kandidatkinja za načelnicu

Podstrana – Ivanka Žaper

18. Istarska županija

Kandidati za načelnike

Pićan – Silvano Smoković
Žminj – Željko Plavčić

19. Dubrovačko-neretvanska županija
Kandidati za gradonačelnike

Metković – Stipo Gabrić
Dubrovnik – Vido Bogdanović

Kandidati za načelnike

Konavle – Perica Pušić
Vela Luka – Ranko Surjan
Slivno – Ivan Mataga

20. Međimurska županija

Kandidati za načelnike

Sveta Marija – Đurđica Slamek
Donji Kraljevec – Miljenko Horvat
Domašinec – Mario Tomašek
Podturen – Vladimir Sabol
Strahoninec – Franjo Lehkec

INFORMACIJEKONTAKTKARTA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA

Ulica kralja Zvonimira 17
HR-10000 ZAGREB
e-mail: hss@hss.hr

PODACI

OIB: 56890881647
IBAN: HR6523600001101314696
SWIFT: ZABAHR2X

TAJNIŠTVO

t: +385 1 45 53 627
t: +385 1 45 53 624
f: +385 1 45 53 631

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.